Zlonice - Velké Přítočno „A“ – 6:2 (3:2)

12.04.2014 22:21

Sobota 12.4.2014, 16:30 hod., okresní přebor

Zasloužené vítězství lídra soutěže.

Stejný příděl, jako Přítočno udělilo doma před týdnem Hrdlívu, nyní samo obdrželo na hřišti lídra soutěže, i když kdo ví, jestli se zápas nemohl vyvíjet i jinak, kdyby …

Pohroma pro Přítočno přišla už v 6. minutě zápasu, když gólman Svoboda zařval mám a neměl, míč mu vypadl a domácí jednoduše poprvé rozvlnili síť. Stalo se to však necelou minutu po té, co zleva prošel až do vápna Pletánek, ostře vystřelil, ale k brankářem vyražené střele se už nikdo ze spoluhráčů nedostal. V 8. minutě mohl po centru skórovat pro změnu Feda, jeho slabá střela však skončila mimo branku. V 10. minutě se tak mohli radovat z už dvoubrankového vedení domácí, kteří využili okno na levé straně přítočenské obrany – 2:0. Z levé strany padl i třetí gól. Ve 23. minutě si po přetaženém rohu vyběhl domácí bek od lajny až na střed šestnáctky a levačkou mířil přesně. Když to pro Přítočno začínalo vypadat na ručník v ringu, prosadil se střelou k tyči na opačné straně hřiště po přistrčení Holečka Zieber – 3:1. Ve 42. minutě se po pěkné kombinaci dostal tváří v tvář gólmanovi Šiler. Jeho pokus o střelu vedle nohy gólmana však skóre neměnil. To se ovšem povedlo Přítočnu až v úplném závěru poločasu, kdy se krásnou umístěnou střelou a gólem vyloženě do šatny prezentoval L.Senko – 3:2. Domácím přišla ale přestávka nesmírně vhod, protože jim mohli trenéři promluvit do duše, hráče trochu srovnat a opět jít za svým cílem – vítězstvím. Navýšit skóre se jim také povedlo velmi rychle. Po zbytečném faulu Fedy se kopal z 18 metrů trestňák a po jeho zahrání lovil Svoboda ze své sítě míč počtvrté. Pak už nenechali domácí nikoho na pochybách, kdo vyhraje a kdo že je úřadujícím králem okresního přeboru. Po dalších dvou chybách hostí přidali ještě dva góly a bylo hotovo.

Senko P., Jícha, Pavlíček (67´ Vitai), Feda

Pípal, Šiler (85´ Pucholt M.), Zieber, Pletánek (45´ Stehlík)

Holeček (85´ L.Kolářský), Senko L.

25´ Zieber                 3:1

45´ Senko L.             3:2