Zimní liga mladších žáků ve Švermově

07.03.2022 09:39

První ročník zimní ligy mladších žáků ve Švermově byl velmi dobrou zimní přípravou a zpestřením pro naše nadějné fotbalisty. Postupně jsme změřili síly s velmi kvalitními mužsty Švermova, Přední kopaniny, Unhoště, SK Kladno a Lhoty/Dokes.

Ve všech zmíněných utkáních jsme zanechali výborný dojem a dokonce lze říci, že v žádném z utkání jsme nebyli horším týmem a to i přesto, že utkání skončila prohrou. Hlavním pozitivem pro trenéry byl fakt, že naši hráči většinu mužstev předčili v technických dovednostech a v práci s balónem. Občas naše mužstvo zaostávalo fyzicky, ale to mohlo být podmíněné věkovým rozdílem a větší fyzickou vyspělostí hráčů soupeře.

Takže stále je na čem pracovat, ale je vidět, že pravidelné tréninky(3x týdně)venku v podstatě bez zimní přestávky nám pomáhají a jsme schopni hrát vyrovnaná utkání s nejlepšími týmy okresu!

 

Odměnou pro hráče je také účast v okresních výběrech, do kterých byli vybráni - Verner, Švub(ročník 2012), Kadlík, Dudáček(ročník 2011), Jícha Jakub, Jícha Jan(ročník 2010).

 

Výsledky a tabulka:

 

V.P.-Švermov 2:4 (Jícha2x)

V.P.-Přední Kopanina 2:4 (Jícha, Hlavatý)

V.P.- Unhošť - 5:3 (Jícha, Kadlík, Polidar, Dudáček, Matoušková?…)

V.P-SK Kladno 8:2 (Kadlík 4x, Jícha 3x, Eška)

V.P.-Lhota/Doksy 2:3 (Jícha,Kadlík)