Zichovec - Velké Přítočno „A“ – 4:1 (1:0)

08.05.2013 20:14

Středa 8.5.2013, 17:00 hod., okresní přebor

Zichovec nebyl lepší než Přítočno, to bylo ale horší!!!

Stačilo, aby z vítězné sestavy Přítočna vypadli dva hráči základního kádru – Holeček s Jíchou, a hned to bylo znát na výkonu celého týmu. Hráči si nedokázali přihrát, bez efektu byly i pokusy o dlouhé nákopy, chybělo pokrytí míče tělem a fotbalová myšlenka. Celkový obraz hry Přítočna nezměnila ani bojovnost a vcelku slušný výkon několika jedinců v obrané řadě. To že poločas skončil pouze 1:0, bylo díky štěstí a nepřesné mušce Zichovce. Jediným světlým okamžikem Přítočna byl vyrovnávací gól Ziebera, který v 50. minutě chytře využil nedorozumění zichoveckého gólmana se stoperem a jednoduše skóroval do prázdné branky. Nadšení však nevydrželo dlouho. Hned po minutě hry Feda kousek za půlkou ztratil trestuhodně balón a rozvinutý útok již nikdo nebyl schopen zastavit – 2:1. Pak už to byla bída a zmar a Zichovec toho dokonale využil vstřelením dalších dvou gólů.