Zichovec „A“ - Velké Přítočno „A“ – 0:3 (0:1)

12.09.2018 22:05

Středa 12.9.2018, 17:30 hod., okresní přebor

Gólů mohlo být víc, ale 3 body jsou super.

Odložený zápas prvního kola okresního přeboru v Zichovci byl krásným vyplněním středečního podvečera pro přítočenské hráče, méně pak ovšem pro borce ze Zichovce. Ti stačili jakžtakž držet s hostujícím Přítočnem krok pouze v první desetiminutovce zápasu, pak už hru měli pevně ve svých rukách přítočenští fotbalisté. Bezbrankový stav přesto vydržel až do 34. minuty, neboť hrotový útočník Šiler ani v dalším zápase ne a ne protrhnout střeleckou smůlu, ač se opět dokázal do několika jasných gólových příležitostí dostat. Tak snad to přijde v dalších, možná i důležitějších a vyrovnanějších zápasech. Nicméně v Zichovci to vzal na sebe bek Feda, který po pěkné kombinaci na hranici velkého vápna zamířil placírkou k pravé tyči a domácí gólman byl bez šance - 0:1. Do přestávky už svou herní převahu Přítočno nijak nezúročilo, stav se ale měnil vzápětí po začátku druhé půle. Ve 48. minutě se probil přes domácí statickou obranu Holeček, aby jednoduše prostřelil poněkud zkoprnělého napůl vyběhnuvšího gólmana - 0:2. A když v 60. minutě přišla ČK pro domácího Dragouna za zbytečný faul na Holečka, bylo v podstatě hotovo a zápas se jakoby pouze z povinnosti dohrával. Domácí prostě neměli na to překvapit pozornou a skvěle pracující přítočenskou obranu a hosté zase zbytečně neplýtvali silami, aby vstřelili další góly, byť jich mohli nasypat domácím o poznání víc. Ještě jeden se ale přeci jen urodil. Po rohovém kopu se podruhé v zápase prosadil sváteční střelec Feda, aby stanovil konečné skóre zápasu na 0:3 z pohledu domácího Zichovce.

Nedvěd

Senko P. (76´ Holas), Jícha, Kuba (ŽK), Feda (ŽK)

Popelka, Holeček, Snovický, Senko L. (ŽK) (88´ Devera)

Šiler (84´ Andr), Salyuk

34´  Feda                   0:1

48´  Holeček D.         0:2

81´  Feda                   0:3