Velvary "B" - Velké Přítočno "A" - 1:2 (1:1)

20.05.2019 09:14

Velvary "B" - Velké Přítočno „A“ - 1:2 (1:1)

Sobota 19.5.2019, 17:00 hod., okresní přebor

Vydřené vítězství proti kvalitnímu soupeři!

Ačkoliv domácí postavili do sestavy brankáře a dva hráče z třetiligového áčka, jako první se ze vstřeleného gólu radovalo Přítočno. Už v 7. minutě se v samostatném útočném náběhu ocitl Šiler, a jak je poslední dobou zvykem, zakončoval chytře a s přehledem. Míč šťouchl přes padajícího gólmana a Přítočno šlo do vedení. Domácí tým pak sice hosty přehrával, byl rychlý a hbitě kombinoval. V zakončení ale domácí tápali, bylo nepřesné nebo nepřelstilo opravdu skvěle chytajícího Nedvěda. Stav 0:1 tak vydržel až téměř do konce prvního poločasu, resp. až do 40. minuty. To chabou střeleckou potenci domácích napravil Bretšnajdr, který dorazil do branky míč odražený od břevna po trestném kopu Muchy – 1:1. Ve druhé půli už domácí až tak aktivitou nehýřili, byť i nadále hráli hodně kvalitně. Hostujícímu Přítočnu se ale stále dařilo domácí hráče svým pohybem stínovat, takže nebezpečných situací před Nedvědem až tolik nebylo. A když se sem tam nějaká šance objevila, Nedvěd to prostě a jednoduše vyřešil. Odměnu za srdcem odehrané utkání si přítočenští vybrali v 71. minutě. Měkota udržel na zádech dotírajícího obránce a stejně jako Šiler v první půli přehodil vyběhnutého gólmana. Míč pak do sítě v souboji s dalším obráncem dotlačil za brankovou čáru L.Senko – 1:2. Výsledkem jsou tedy další 3 vítězné body, což v součtu s ostatními výsledky znamená, že k triumfu v soutěži stačí Přítočnu v posledních 4 zápasech získat jeden jediný bod!!! A to se asi dá…

Nedvěd

Pavlíček (ŽK) (46´ Devera), Jícha, Kuba (ŽK), Snovický (ŽK)

Senko P. (46´ Hanf), Popelka, Holeček D., Senko L.

Šiler (ŽK), Měkota (ŽK)

7´        Šiler           0:1

71´      Senko L.    1:2