Velké Přítočno „A“ – Unhošť – 3:8 (1:4)

18.02.2012 10:25

Pátek 17.2.2012, 19:30 hod., umělka Rynholec

Přítočno se dostalo do vedení po 3 odehraných minutách díky Jíchou proměněné penaltě, avšak po zbytek zápasu pak tahalo jednoznačně za kratší konec provazu. Unhošť školila přítočenské v pohybu, technice, rychlosti, agresivním napadání a jednoduše ve všem měla více či méně navrch. Do poločasu tak musel Svoboda ze své branky míč lovit celkem čtyřikrát.

Ve druhém dějství se podařilo nelichotivý stav zkorigovat L.Senkem – 2:4 a i když se opticky mohla zdát hra vyrovnanější než v první půli, byla Unhošť v útoku opět mnohem nebezpečnější než soupeř. I v druhé devadesátiminutovce tedy Unhošť Přítočnu naložila 4 kousky. Nic na plat, že za Přítočno se gólově prosadil ještě Vitai, čímž dal výsledku konečnou podobu 3:8.

Ačkoliv si Přítočno dalo minimálně 5 branek v podstatě samo neskutečnými vlastními chybami v obranné činnosti, které se snad v jarních soutěžních kláních vyskytovat nebudou, nutno dodat, že ale Unhošť svou hrou Přítočno k těmto chybám donutila. Není proto možné tímto falešným alibi výsledek zápasu jakkoliv zlehčovat, ba naopak, je nutné jej vzít jako ponaučení s tím, že každý jednotlivec bude muset na hřišti odevzdávat trochu více ...

Hráský, Jícha, Pavlíček, Pletánek

Senko P., Zieber, Hanf, Senko L.

Pípal, Holeček

Vitai, Devera - střídáno hokejově

3´   Jícha            1:0

55´ Senko L.       2:4

80´ Vitai             3:8