Velké Přítočno „A“ – Unhošť – 1:4 (0:1)

20.05.2012 11:03

Sobota 19.5.2012, 17:00 hod., okresní přebor

Fotbalisté Unhoště by rádi okresní přebor vyhráli a tak si z Přítočna chtěli odvézt všechny 3 body, aby se konečně v tabulce vyhoupli na 1. místo před dosud vedoucí Slovan. Ambiciózní tým hostí dirigovaný zkušenými středopolaři Maxantem a Fridrichem nenechal od začátku nikoho na pochybách, že to s bodovým exportem do Unhoště myslí zcela vážně. Už po čtvrthodině hry sice Svoboda v domácí brance famózně kryl střelu z blízka do svého protipohybu, míč však neudržel a ani dobíhající obránci už nezabránili tomu, aby se kulatý nesmysl dokutálel za brankovou čáru – 0:1. Následně se hra opticky vyrovnala a v závěru prvního poločasu mělo Přítočno dokonce více ze hry. Do šaten tak šlo s nadějí, že ve druhém dějství může s výsledkem ještě něco udělat. Soupeř byl však zásadně proti a třemi góly, kterými vcelku lacino zatížil účet domácích, zápas rozhodl. I když se Přítočno snažilo, nebylo to nic platné, zvláště když obávaná Zieberova neomylná levačka se pro tentokrát nečekaně několikrát mýlila, snajper Holeček sledoval zápas díky červené kartě z minulého kola pouze jako divák a hráčům s přibývajícím časem postupně docházely síly. Alespoň drobnou kosmetickou korekci výsledku tak zajistila spolupráce mladíků v dresu Přítočna 10 minut před koncem zápasu. Pípal nacentroval na hlavu Vitaie, ten si míč narazil o tyč a pak uklidil za bezmocného unhošťského gólmana – 1:4.

Senko P. (ŽK), Hráský, Šiler, Pletánek

Pípal, Zieber, Jícha, Hanf (70´ Vitai)

Lhota J., Senko L.

80´ Vitai                     1:4