Velké Přítočno „A“ - Tuchlovice „B“ – 8:2 (4:1)

13.05.2018 09:47

Sobota 12.5.2018, 17:00 hod., okresní přebor

Další skalp tuchlovické zálohy a Šilerův hattrick.

Podzimní zápas v Tuchlovicích dopadl 2:0 ve prospěch Přítočna a to nedalo „čuchnout“ soupeři ani v domácí odvetě. Desetigólový gejzír vytryskl už v 5. minutě zápasu, když stoper Jícha našel dlouhým nákopem nabíhajícího P.Senka, který si míč ukázkově přikopl do běhu a jednoduše prostřelil bezmocného gólmana - 1:0. Potom přišla na řadu jakási mezihra s tím, že další góly začaly padat až v poslední pětiminutovce prvního poločasu. V 41. minutě si parádně s přihrávkou D.Holečka poradil Šiler - 2:0. Ve 43. se dostal k hlavičce po centru Feda, což by s jeho výškou měl být standard - 3:0. 44. minuta přinesla drobné ochlazení přítočenských emocí, když z ojedinělé akce a rozehraného trestného kopu skóroval i soupeř - 3:1. Pohodu domácímu týmu však stihl ještě do přestávky vrátit čtvrtým gólem Šiler.

I na druhé dějství si týmy rezervovaly stejný gólový příděl (nebo snad úděl). V 65. minutě přidal další gól Přítočna L.Senko, v 73. zvyšoval už na 6:2 D.Holeček. Ten samý hráč na sebe vykoledoval v 75. minutě penaltu, jejíhož provedení se však ujal Šiler a dokonal tak svůj gólový hattrick. V uvolněné zápasové atmosféře pak v 85. minutě zkušeně skóre na stavu 8:2 uzavřel technicky ideálně kopnutým trestňákem Jícha.

Pavlíček, Jícha, Pech, Feda

Senko P., Popelka, Holeček D. (ŽK), Senko L.

Šiler (76´ Plecitý), Salyuk

5´        Senko P.       1:0

41´      Šiler               2:0

43´      Feda              3:0

45´      Šiler               4:1

65´      Senko L.        5:1

73´      Holeček D.    6:2

75´      Šiler               7:2

85´      Jícha              8:2