Velké Přítočno „A“ - TJ TATRAN Rakovník "B" – 0:6 (0:4)

26.08.2019 21:16

Sobota 24.8.2019, 17:00 hod., I.B třída

Premiéra v krajské soutěži byla krutá!!!

Po deseti letech účinkování v okresním přeboru začal v sezóně 2019/20 přítočenský fotbal ochutnávat kvalitu nejnižší krajské soutěže - I.B třídy. První soutěžní zápas přivedl do Přítočna zálohu divizního Tatranu Rakovník a premiéra to nebyla vůbec povedená. Trpkou příchuť začal zápas pro domácí nabírat už ve 4. minutě, kdy se hosté prosadili poprvé. Podruhé se ze standardní situace pak prosadili v 16. minutě a ve 20. minutě bylo zle definitivně, když brankář Svoboda dostal po zákroku na pronikajícího útočníka (trochu přísnou) červenou kartu a za něho dočasně zaskakující P.Senko nestačil na střelu z následného přímého kopu - 0:3. Už tak bezzubý domácí výkon tak dostal další zásah a bylo v podstatě po zápase. Přítočenskému týmu chybělo sebevědomí a herní pohoda předváděná na přítočenských pohárech byla ta tam. Do poločasu tak hosté zvýšili na pohodlných 0:4, aby ve druhé půli ještě dva góly přidali a stanovili tak skóre na neutěšených 0:6.

Premiéra v nové soutěži se tedy nevydařila, nicméně zápasů je ještě 25 a v těch bude potřeba sakra zabrat!!!