Velké Přítočno „A“ - Švermov – 4:3 (2:0)

31.08.2015 09:56

Sobota 31.8.2015, 17:00 hod., okresní přebor

Tři body, ale jinak …

Přestože samotný úvod utkání patřil víceméně hostům, kteří si v této fázi hry vytvořily i dvě slušné šance a Svoboda v brance měl co dělat, aby odvrátil vstřelení branky, vše se ve 12. minutě obrátilo. Domácí Zieber zahrával trestný kop z téměř 25 metrů, jeho střela před brankářem Janjičem skočila asi jinak, než předpokládal, a vrazil si míč sám pod břevno. Do poločasu přidal druhý gól ještě Jícha a zdálo se, že utkání bylo rozhodnuto a druhý poločas už se jen dohraje. V něm houževnatí hosté se svým mladým týmem stále bojovali. A úspěšně. V 64. minutě byli odměněni gólem a stav už nebyl tak jasný. Když pak přidali ještě jeden gól a skóre srovnali, domácí notně znervózněli. Dokázali však během několika minut znovu gólově odpovědět. O vítězný gól se postaral opět Zieber. O jeho regulérnosti však byly hosty vedeny s rozhodčím diskuse, které resultovaly ve dvě červené karty na jejich konto (Zeman, Růžička). Přesilovku pak využil vstřelením ještě jedné branky Jícha. Ani proti oslabeným hostům však Přítočno konec zápasu příliš nezvládalo a nechalo se vstřelit další kontaktní branku. Stav 4:3, ale zůstal až do konečného hvizdu.

Senko P. (ŽK), Šiler, Feda (ŽK), Pavlíček

Salyuk, Holeček, Zieber, Senko L. (86´ Landa)

Pohlot (75´ Pípal), Salyuk (73´ Kolářský L.)

12´      Zieber          1:0

37´      Jícha            2:0

75´      Zieber          3:2

80´      Jícha            4:2