Velké Přítočno „A“ – Stochov – 1:1 (0:0)

07.10.2012 11:01

Sobota 6.10.2012, 16:00 hod., okresní přebor

Zlatý bod!!!

Oba celky zaznamenaly v dosud odehraných zápasech shodně 3 vítězství a 3 prohry. O rozdílnosti herních stylů však jasně vypovídá skóre – Přítočno 18:18, Stochov 7:8. Průběh zápasu, a zejména prvního poločasu, nakonec odpovídal spíše hernímu stylu hostí. Několik málo útočných akcí hravě zlikvidovala obrana, případně brankáři, kteří však svůj um museli prokazovat jen velmi zřídka. Poločas tedy skončil bezbrankovou remízou a diváci neuspokojeni předvedenou hrou mohli zahnat chmury přestávkovou klobásou z udírny místního bufetu. Ani však nestačili zahodit tácky a hned v úvodu druhého dějství museli sledovat domácího brankáře, jak nedosáhl na trestný kop trefený přesně do šibenice. Nutno však uznat, že dráhu letu míče výrazně ovlivnil ostrý protivítr. Přítočno gól ve vlastní brance nabudil k vyšším otáčkám a převzalo na chvíli herní iniciativu. Ta však opět upadla a hostům se dařilo hrát i poměrně dlouhou dobu na své útočné polovině, tudíž šance na vyrovnání stavu se pro domácí tým vůbec nerýsovala. To, že se nakonec skóre srovnat podařilo, když P.Senkem rychle hozený aut zužitkoval v prudký centr Jícha a Šiler míč z malého vápna přeci jen dotlačil do stochovské branky, bylo díky prostřídání a změně v rozestavení středové osy týmu. Jícha vysunutý ze stopera do středu zálohy hru Přítočna oživil a Holeček vytažený na hrot zlobil hostující obránce na této pozici mnohem více a nebezpečněji. Celkový dojem ze zápasu však nebyl nic moc. Hra byla rozkouskovaná velkým množstvím faulů, strkanic a udělováním žlutých karet. Nakonec na každé straně padlo i po jedné červené – za domácí Pavlíček, za hosty Šubin. Ale, zlatý bod!!!

Sklenička

Pucholt J (75´ Pavlíček (ČK)), Jícha, Feda (ŽK), Senko L. (ŽK)

Senko P., Zieber, Holeček, Šilhan (80´ Pípal)

Šiler, Vitai (65´ Hráský)

90´ Šiler            1:1