Velké Přítočno „A“ – Slovan Kladno „A“ – 0:3 (0:0)

02.10.2011 08:29

Sobota 1.10.2011, 16:00 hod., okresní přebor

Tým Slovanu s jasně definovaným postupovým cílem si do Přítočna přijel pro 3 body a ty si také odvezl. I když to dlouhou dobu vypadalo na remízu, neboť domácí byli dopředu nemohoucí a hostům se koncovka také nijak zvlášť nedařila. Vývoj zápasu se ale začal lámat po té, co po druhé žluté kartě musel v 55. minutě předčasně do sprch Hanf. I když přesilovka hostí se nijak významně na hře neprojevovala, zlom nastal v 65. minutě, kdy po zbytečném faulu L.Senka na hranici šestnáctky proměnil volný přímý kop, sice se štěstím, právě vystřídavší Poupě. Snaha Přítočna o vyrovnání a hra nahoru dolu pak vytvořila větší prostor pro útočné výpady hostí, když jednoho z nich využil opět Poupě - 0:2. Přítočno stále bojovalo a kdyby rozhodčí pískl proti Slovanu jasnou penaltu po faulu na P.Senka, který byl na malém vápně v gólové pozici viditelně držen hned dvěma obránci, mohl být zápas ještě zajímavý. Místo toho udeřil z následující protiakce dotřetice Poupě, tentokrát technickou střelou do šibenice.