Velké Přítočno „A“ - SK Braškov – 3:2 (1:0)

15.09.2019 21:33

Sobota 14.9.2019, 16:30 hod., I.B třída

Tak konečně hurá!!! Vítězné tři body jsou na světě!!!

Trenér Fiman to opět neměl lehké, protože tři z borců základní sestavy nemohli nastoupit. Místo P.Senka, Barthela a Kuby tak museli zaskočit jiní borci přítočenského kádru. A povedlo se. Už poločasové vedení dávalo jistou naději, že by tým konečně mohl ochutnat pocit vítězství. I když Braškov na gól Salyuka z 28. minuty odpověděl vyrovnávací trefou v 69. minutě, Přítočno kontrovalo Holečkem v 83. minutě a znovu strhlo vedení na svou stranu. Už už se zdálo, že vítězství je na dosah, když přišla 85. minuta a další vyrovnání v podání Braškova. K radosti všech domácích příznivců ovšem přišla útočná odveta přítočenských. Míč potáhl po pravé straně Popelka a jeho centr šikovně umístil do sítě L.Senko - 3:2. Zlepšující se výkony Přítočna snad budou pokračovat i nadále a další bodíky budou určitě rychle naskakovat…

Pavlíček, Jícha, Feda (ŽK), Hanf

Salyuk (ŽK), Popelka, Holeček, Senko L.

Šiler, Slánský

28´  Salyuk               1:0

83´  Holeček             2:1

90´  Senko L.            3:2