Velké Přítočno „A“ – Rakovník „B“ – 0:6 (0:1)

05.10.2020 18:35

SK Velké Přítočno „A“ – TJ TATRAN Rakovník „B“ – 0:6 (0:1)

Neděle 4.10.2020, 16:00 hod., I.B třída

Konfrontace s rakovnickým fotbalovým mládím dirigovaným zkušeným Vrábíkem Přítočnu nevyšla.

Na dlouhou dobu zřejmě poslední veřejné vystoupení přítočenského týmu na domácím hřišti (v důsledku proticovidových opatření se budou hrát budoucí zápasy bez diváků a není ani vyloučeno, že se nebude hrát vůbec) se proti rakovnickému B týmu nevydařil, a to ani trochu. I když první poločas ještě vypadal jakžtakž obstojně a dával domácím jakous takous naději na solidní výsledek, ve druhé půli už hosté dominovali. V 10. minutě mohl ovšem Šiler poslat Přítočno do vedení, zakončení levačkou se mu ale nepovedlo a míč šel daleko mimo branku. Ve 20. minutě provětral rukavice rakovnického gólmana parádní ranou Popelka a šanci následně nevyužil ani L.Senko, který si místo pokusu o střelu pravou nohou šejdroval míč na svou levou a byla z toho pouze snadno zneškodnitelná střela. Mezitím hosté několikrát zahrozili Vráblíkem nebezpečně zahrávanými rohovými kopy, ze kterých byl vždy před brankou gólmana Smrkovského velký zmatek. Když už to ale vypadalo na poločasovou bezbrankovou remízu, domácí lacino ztratili na půlce míč, rychlý přechod do útoku obranu nachytal nepřipravenou a osamocený útočník na malém vápně neměl po přihrávce z pravé útočné strany absolutně žádný problém se zakončením – 0:1. Tím domácí jakoby ztratili pozitivní motivaci a ve druhé půli pak herně úplně odešli. Nedařilo se prakticky nic, hráči si vzájemně nevyhověli výběrem místa pro přihrávku, pohybem, ve zbytečných sólech ztráceli míče a svou hru vůbec nepřizpůsobili fotbalové kvalitě soupeře. Nemohlo z toho resultovat nic jiného, než debakl od v pohodě hrajících rakovnických mladíků dirigovaných bezchybným liberem Vrábíkem.