Velké Přítočno „A“ - Novoměstský Kladno – 1:6 (1:1)

22.10.2017 12:58

Sobota 21.10.2017, 15:30 hod., okresní přebor

Další domácí trapas a tvrdá výsledková facka.

Kdo očekával, že by vítězný zápas v Tuchlovicích v minulém kole mohl nastartovat obrat k lepšímu a vnést „pohodu“ mezi přítočenské fotbalisty, ten se krutě zmýlil. Rozdíl soupeřů v přístupu ke hře, tvrdosti, dravosti a pohybu po hřišti byl až do očí bijící a poločasová remíza byla malým zázrakem, za který nutno poděkovat zejména brankáři Svobodovi, který několika fantastickými zákroky, někdy i s trochou štěstí, držel naděje Přítočna nad vodou. Ve druhém dějství už ale tolik štěstí nebylo a hosté se začali prosazovat i gólově, když více ze hry měli prakticky po celý zápas. Střed hřiště měli hráči Nova díky fatálně tragické hře přítočenských středopolařů D.Holečka a P.Salyuka jasně pod kontrolou a rychlé útočné akce byly pro přítočenskou obranu smrtící. Ani snaha některých individualit na straně Přítočna a jejich vůle se zápasem něco udělat nepomohla, protože fotbal je prostě a jednoduše týmová hra a nešlape-li celý tým, vyhrávat se jednoduše nedá! Vyloženě tragických bylo pro Přítočno šest minut hry, které se začaly odpočítávat od 76. minuty zápasu. Během těchto šesti minut totiž hosté rozebírali do šroubku přítočenskou obranu a celkem 4x skórovali. V 79. minutě navíc za drobnou potyčku se soupeřem v přerušené hře obdržel ČK frustrovaný Šiler a Přítočno dohrávalo v deseti. V 82. minutě pak hostující Jung oslavil hattrick a bylo hotovo. Výsledek 1:6 je sice krutým, ale bohužel spravedlivým odrazem předvedené hry obou týmů. Hosté prostě o tolik lepší skutečně byli!

Pavlíček, Jícha, Pech, Feda (ŽK) (46´ Pletánek)

Senko P. (ŽK), Salyuk, Holeček D., Senko L. (46´ Kasík)

Šiler (ČK), Popelka

3´  Senko P.              1:0