Velké Přítočno „A“ - Lidice – 5:0 (3:0)

09.05.2018 07:23

Úterý 8.5.2018, 14:00 hod., okresní přebor

Skvělý výkon, skvělý výsledek!

Ani v odvetném zápase tohoto soutěžního ročníku se Lidicům nepodařilo Přítočnu vstřelit gól (podzimní zápas vyzněl pro přítočenské 2:0), Přítočno mělo otěže zápasu jasně ve svých rukách a knokautovalo navíc soupeře slušným gólovým přídělem. Přítočenskou jízdu zápasem odstartoval už v 9. minutě Popelka, který si doběhl míč odražený do vápna a dokonale tak překvapil hostující obranu včetně gólmana, kterého prostřelil mezi nohama - 1:0. Další šance přicházely jak na běžícím páse a jen ojediněle hrozil soupeř dopředu. Herní pohody Přítočna tak využil ve 22. minutě Kasík, který zvýšil na 2:0 a ještě do přestávky se trefil z vápna promyšlenou střelou k tyči Feda. Poločasové skóre 3:0 tak dávalo zápasu jasný směr a bylo vidět, že týmu po výhře ve Velvarech narostlo zdravé fotbalové sebevědomí. V 55. minutě se pak konečně dočkal další vstřelené branky bomber Šiler. Zasprintoval za obranu a i když se lehce po prošťouchnutí míče s gólmanem střetl, nic nezabránilo čtvrtému gólu. Pátý přítočenský gól přinesla 78. minuta. To se po akci Kasíka a trefil do zcela odkryté branky Salyuk a bylo hotovo.

Skvělý výsledek a hlavně další 3 body do tabulky podtrhly úspěšný sváteční den fotbalového Přítočna, který začal už dopoledním vítězstvím béčka nad Žehrovicemi B 5:4, pokračoval vystoupením dvou týmů mladší přípravky na turnaji v Brandýsku (1. a 2. místo) a končil krásně svítícím skóre 5:0 na zbrusu nové časomíře na přítočenském hřišti.

Senko P., Jícha, Pech, Feda

Kasík, Holeček D., Popelka, Senko L.

Šiler (74´ Plecitý), Salyuk

9´        Popelka         1:0

22´      Kasík             2:0

43´      Feda              3:0

55´      Šiler               4:0

78´      Salyuk           5:0