Velké Přítočno „A“ – Libušín – 6:2 (3:0)

06.11.2011 10:12

Sobota 5.11.2011, 14:00 hod., okresní přebor

Po nástupu mužstev na hrací plochu proběhla gratulace významné sportovní osobnosti obce Velké Přítočno, panu Černínovi, k jeho 80. narozeninám. S přáním, aby domácí tým zvítězil, pak učinil oblečený do dresu SK Velké Přítočno se jmenovkou „Bourák“ a číslem 80 slavnostní výkop zápasu. A protože domácí tým chtěl skutečně přání oslavence splnit, vypadala podle toho také jeho hra. Hrál aktivně, napadal, útočil i kombinoval. Nebylo proto divu, že do poločasu to bylo 3:0. Jako první se prosadil dorážkou z ostrého úhlu L.Senko a další dva góly přidal stoper (!!!) Šiler. Jeden gól zařídil hlavou po rohovém kopu Ziebera a druhý svou levačkou z hranice šestnáctky. Hosté v první půli nezaznamenali prakticky žádné ohrožení domácí branky.

I druhý poločas byl ve znamení domácí aktivní hry, ke slovu se však začali dostávat i hosté. Nejprve sice zvýšil Holeček na 4:0, ale v zápětí se prosadili i libušínští – na přesnou střelu do šibenice byl Svoboda krátký – 4:1. Na 5:1 pak upravil tečovanou střelou Jícha, aby pak svůj hattrick dokonal Šiler. Z malého vápna ale skóroval nepovedeným odkopem do vlastní branky. Konečný účet zápasu uzavřel po centru Šilera po krásném seběhnutí do vápna hlavou Pletánek.

Hráský, Šiler, Pavlíček, Pletánek

Senko P., Zieber, Jícha, Senko L.

Pípal, Holeček

20´ Senko L.          1:0

25´ Šiler                 2:0

35´ Šiler                 3:0

55´ Holeček            4:0

65´ Jícha                5:1

80´ Pletánek           6:2