Velké Přítočno „A“ - Kročehlavy – 2:0 (2:0)

26.05.2019 11:19

Sobota 25.5.2019, 17:00 hod., okresní přebor

Tak se to povedlo!!! Okresní přeborník je znám!!! A je to VELKÉ PŘÍTOČNO!!!.

Přítočnu stačilo v zápase s Kročehlavy získat alespoň 1 bod, aby bylo definitivně rozhodnuto o vítězi okresního přeboru, a to bez ohledu na výsledky ostatních zápasů. V úvodu zápasu byly ale jednoznačně dopředu nebezpečnější Kročehlavy. Nedvěd se měl co ohánět, aby udržel čisté konto. Jednou mu dokonce pomohlo i břevno a jeden gól Kročehlav nebyl uznán pro diskutabilní ofsajd. Pak už se ale domácí tým začal oklepávat z nervozity a horko začalo být i na druhé straně hřiště. Gól ale stále ne a ne padnout. Když už se blížil poločas, zahrával Holeček rohový kop a na míč si naskočil Jícha. Pěkně k tyči uklizená hlavička znamenala vedení v zápase a první krůček ke kýženému cíli. Třešinkou prvního poločasu bylo ale ze strany domácích rozhodně sólo v podání Popelky. Ten míč vybojoval na vlastní polovině, nabral rychlost, „udělal“ asi pět bránících protihráčů až se dostal sám do vápna. Míč pak umístil vedle padajícího gólmana k tyči a bylo hotovo - 2:0. A protože druhá půle už gól ani jedné straně nepřinesla, mohla v Přítočně vypuknout spontánní oslava. Přítočenskému týmu už totiž nemůže nikdo vzít 1. místo v tabulce okresního přeboru 2018/19, takže historická událost pro Přítočno je na světě…

Nedvěd

Snovický, Jícha, Kuba (85´ Pavlíček), Hanf (75´ Svoboda)

Senko P. (46´ Slánský), Popelka, Holeček D., Senko L. (46´ Salyuk)

Šiler (65´ Feda), Měkota

43´      Jícha              1:0

45´      Popelka          2:0