Velké Přítočno „A“ – Klobuky – 6:0 (4:0)

17.08.2021 11:50

SK Velké Přítočno „A“ – TJ Sokol Klobuky – 6:0 (4:0)

Sobota 14.8.2021, 10:15 hod., I.B třída

Po dvou domácích prohrách s Klobukami 2:5 konečně vítězství!

Zápas v Přítočně otevíral soutěžní ročník 2021/22 I.B třídy, skupiny A, protože zápas byl na žádost týmu z Klobuk přeložen z původní 17. hodiny na dopoledne. Hrálo se tedy od 10:15 hod., což se vzhledem k odpolednímu úmornému vedru ukázalo jako šťastná změna.

Úvod zápasu byl vyrovnaný a oba týmy se postupně rozehrávali. Do první gólové šance se sice dostali hosté, ale několika důležitými zákroky domácí podržel gólman Smrkovský. Ve 20. minutě se však již rozjel přítočenský brankostroj. První gól Přítočna v nové sezóně zaznamenal Adnr, jehož ke skórování skvěle vybídl Popelka. Ten pak sám přidal další dvě branky, když další jednu přidal ještě do poločasu Maňkoš. Poločasový stav 4:0 tak mohl dát domácím klid do druhé půle. Přesto své emoce neudržel na uzdě na trenérském postu působící Petr Šiler a jako trenér uviděl v 52. minutě ŽK. Jeho svěřenci však i nadále předváděli skvělý týmový výkon a neuvěřitelně kvalitní kombinační hru, kterou soupeře i nadále válcovali, i když z toho nakonec byly jen dva další góly (jeden gól přidal Holeček a v závěru zápasu dokonal svůj hattrick Popelka).

Konečný výsledek 6:0 je skvělým startem do nové sezóny a také ukázkou toho, že fotbal v Přítočně i po covidové přestávce stále umíme!!!

Smrkovský

Dáňa, Jícha, Blecha, Kuba

Maňkoš (75´ Senko P.), Tlustý (ŽK) (68´ Snovický), Holeček, Senko L. (75´ Slánský)

Popelka, Andr (65´ Holas)

20´  Andr                1:0

26´  Popelka           2:0

36´  Maňkoš            3:0

38´  Popelka           4:0

66´  Holeček           5:0

87´  Popelka           6:0