Velké Přítočno „A“ – Kamenné Žehrovice „A“ – 2:2 (1:1)

12.06.2011 09:50

Sobota 11.6.2011, 17:00 hod., okresní přebor

Poslední zápas Přítočna na domácím hřišti v soutěžním ročníku 2010/2011 skončil spravedlivou dělbou bodů. Domácí se dostali v 15 min. do vedení gólem Hanfa, kterému parádně míč naservíroval do šestnáctky Kostka. V samotném závěru poločasu se však Žehrovicím podařilo skóre srovnat, když využilo otevřené obrany domácích po útočné akci, do které se nechalo strhnout více hráčů, než bylo zdrávo – 1:1.

Druhá půle přinesla stejný obraz hry, kdy tvořit se ve středu pole dařilo spíše Žehrovickým. Přítočno ale oproti první půli zlepšilo přihrávku což přineslo své ovoce v delším držení míče na jeho kopačkách. Toho dokonale využil Zieber, který se prokličkoval do slibné střelecké pozice a snad poprvé v zápase otestoval svou levačkou brankáře hostí. Tomu se podařilo míč vyrazit pouze k osamocenému L.Senkovi a ten z jedné poslal míč zpět do prázdné branky – 2:1. V tu dobu již nebyl na hřišti pro svalovém zranění Jícha, za kterého se musel do obrany stáhnout Šiler. Když u to vypadalo na tři body pro domácí, zaúřadoval opět rychlonohý útok Žehrovic, který se dostal po uklouznutí Pletánka do přečíslení, čehož využil k zajištění konečné dělby bodů – 2:2.

Hráský (ŽK), Jícha (60´ Senko L.), Pavlíček, Dušek

Maňkoš M. (65´ Pletánek), Zieber, Kostka, Hanf (ŽK)

Lhota J., Šiler

15´      Hanf               1:0

65´      Senko L.         2:1