Velké Přítočno „A“ - K. Žehrovice „A“ – 1:3 (1:3)

30.05.2016 09:35

Sobota 28.5.2016, 17 hod., okresní přebor

Zachraňující se Žehrovice v Přítočně k překvapení všech uspěly.

Podzimní fotbalová přestřelka se neopakovala (Přítočno zvítězilo v Žehrovicích 7:4), v jarním zápase měly bohužel gólově navrch Žehrovice. Ty šly do vedení ve 23. minutě zásluhou Kašpara. Na tento gól dokázalo Přítočno ještě zareagovat ve 32. minutě Pohlotem, když v tu dobu hrály Žehrovice už bez jediného náhradníka, protože na hřiště musel ten jejich jediný za zraněného Kopačinského, který se zranil v souboji se Svobodou ve vápně, v důsledku čehož se navíc kopala penalta a hosté mohli vést již dvoubrankovým rozdílem. Penaltu však neproměnili a Přítočno se tak dočkalo vyrovnání stavu. To však bylo ze strany domácích gólově vše a na branky Žehrovic ze závěru poločasu již reagovat nedokázalo. A jak je to možné? Odpověď je jednoduchá - ztráta zápasového zápalu a herního nasazení, snad i uspokojení z umístění týmu na čelních místech tabulky, ale hlavně zbytečné žluté karty s následnými stopkami a špatná morálka a osobní disciplína některých individualit. Toto všechno, když se skombinuje, není možné vyhrávat, a to ani s papírově slabšími týmy!!!

Pípal, Šiler, Pavlíček, Senko L.

Devera (46´ Holeček D.), Zieber, Jícha, Salyuk

Pohlot, Barnaš

32´      Pohlot             1:1