Velké Přítočno „A“ – Hrdlív „A“ – 0:0 (0:0)

22.04.2012 09:20

Sobota 21.4.2012, 17:00 hod., okresní přebor

Oba týmy se musí prát o každé body, aby s jistotou zažehraly riziko sestupu. Hrdlív je na tom o něco málo hůře, navíc měl Přítočnu co oplácet. Na podzim totiž svému soupeři doma podlehl vysoko 1:4.

Navzdory podzimnímu výsledku, kdy padlo 5 branek, se ale v tomto zápase střelci přes pozorné obrany prosadit nedokázali. Diváci se za 90 minut hry branek nedočkali. Za to však viděli fotbal solidní úrovně, s nasazením, kombinacemi i ostřejšími souboji.

Zatímco Svoboda v domácí brance se v průběhu prvního poločasu víceméně nudil, gólman hostí se musel ohánět. A oháněl se skutečně mistrně, když s přehledem kontroloval centrované míče, stahoval je i boxoval, padal pod nohy domácích snajprů a vůbec tasil jeden důležitý zákrok za druhým. Nejefektnější bylo pravděpodobně v závěru první půle vychytání střely Hanfa, kterého našel zpětnou přihrávkou po šikovném uvolnění housličkama Šiler. Ten měl rovněž ve druhé půli dvě tutovky, když jako přes kopírák provedené centry Ziebera nezužitkoval tak, jak by si určitě přál a poslal dvakrát hlavou míč těsně vedle brankové konstrukce. Ke smůle domácích pak neplatil gól střídajícího Vitaie, který si nepohlídal ofsajdové postavení. No a když se neujala ani střela z otočky hrdlívského střelce Vondráka, zápas skončil tak jak skončil – remízou 0:0.