Velké Přítočno „A“ – Hostouň „B“ – 2:0 (1:0)

20.04.2014 09:56

Sobota 19.4.2014, 17:00 hod., okresní přebor

Důležité body!

Když se už ve 12. minutě kopala proti domácím penalta za faul Pípala ve vlastní šestnáctce, mnozí se jistě obávali, aby zápas nenabral stejný směr jako před týdnem ve Zlonicích. Svoboda ale vystihl směr a i když se míče ani nedotkl, ten skončil na tyči a křižně přes celou bránu se odrazil zpět do hry. Až do 35. minuty se nic podstatného neudálo. Hra se odvíjela víceméně mezi šestnáctkami a průnikem občas zahrozil Holeček. Ten také poprvé zdvihl diváky „ze sedadel“, když jeho hlavička do protipohybu brankáře skončila na břevně a ke vší smůle domácích na odražený míč nedosáhl Šiler. Těsně před poločasovým hvizdem se ale Šiler přeci jen prosadil, když nadvakrát prostřelil hradbu těl v malém vápně takovým šikovným polobodlem – 1:0. Podruhé se pak mohli přítočenští radovat v 55. minutě, když v zápase hodně viditelný Holeček zužitkoval Zieberem rozehraný trestňák krásnou umístěnou střelou – 2:0. Na obou stranách pak ještě sice nějaké šance byly, ale domácí už svým taktickým a současně bojovným výkonem nenechali nikoho na pochybách, že 3 body zůstanou v Přítočně.

Senko P., Jícha, Pavlíček, Feda

Pípal (ŽK) (85´ Kolářský L.), Zieber, Šiler, Senko L.

Pohlot (80´ Stehlík), Holeček

44´ Šiler        1:0

55´ Holeček   2:0