Velké Přítočno „A“ – Hostouň „B“ – 0:6 (0:4)

21.09.2014 09:21

Sobota 20.9.2014, 16:30 hod., okresní přebor

Hostouňský koncert a domácí oči pro pláč …

Dva podzimní domácí zápasy, v nich skóre 1:9 a nula bodů. To je hodně žalostná vizitka přítočenského týmu. Útěchou snad může být, že doma hostil týmy se záluskem na postup do I.B třídy. Ale i tak jsou výsledky na domácím hřišti hodně kruté, zvláště pak „kanár“ od Hostouně. Přitom první desetiminutovka nenaznačovala nic hrozivého. Stačil však jeden závar před domácí brankou, nepodařená akce, písknutý faul, … A přítočenská koncentrace na zápas byla ta tam. Nedůslednost při obranné hře, která naopak zdobila tým v minulém kole ve Družci, se projevila rychle, když důslední, rychlí a techničtí hosté nasázeli během několika málo minut rychlé 3 góly a do poločasu pak přidali ještě jeden. Zápas byl tak jasně rozhodnut v jeho prvním dějství a všem bylo jasné, že zázraky se v Přítočně dít už nebudou. V poklidu hrající hosté zatížili ve druhé půli domácí skóre ještě dvěma zásahy a tragický výsledek byl na světě.