Velké Přítočno „A“ – Družec „A“ – 1:3 (0:3)

29.05.2011 08:46

 

Velké Přítočno „A“ – Družec „A“ – 1:3 (0:3)

Sobota 28.5.2011, 17:00 hod., okresní přebor

 

Sestava Přítočna byla v zápase se Družcí, která přijela včetně internacionála a bývalého reprezentanta Suchopárka, pozměněna v důsledku vyloučení P.Senka v minulém kole (nezahraje si 4 zápasy) a zranění P.Šilera, jehož start ve zbytku soutěžního ročníku je s velkým otazníkem. I tak vstoupil tým do zápasu poměrně aktivně a snažil se Suchopárkem derigovanou defenzivu Družce přeběhat a překombinovat. Kamenem úrazu však byla pro Přítočno opět hra dozadu, a tak již v 8. min. zápasu se zcela osamocen ocitl s míčem na noze na malém vápně snajpr Šíma a lehkým bodýlkem snadno poslal míč do protipohybu Svobody – 0:1.

V 15. min. vyhodil Svoboda ve snaze rychle založit útok špatně míč, ten se rychle vrátil vysokým obloukem před jeho bránu, kde si obránci dávali nepochopitelně přednost, nechali míč skočit a následně i v podstatě z chůze skórovat hlavou L. Misuru – 0:2.

Aby toho nebylo dost, udělal si z domácích obránců v 30. min. slalomovou trať opět dlouhonohý Šíma. Ve vápně posadil na zem hned tři obránce a chladnokrevně zavěsil – 0:3 a o zápase bylo rozhodnuto.

Ve druhém dějství se hra Přítočna sice o trochu zvedla, což bylo také tím, že Družec už pouze takticky zónově bránil a do útočných výpadů se pouštěl spíše sporadicky. Zahuštěným středem se procházelo Přítočnu jen velmi těžce a také zde celá řada útoků končila. Jistou naději dal přeci jen domácím svým gólem Holeček, ke kterému se odrazil míč ze skrumáže v šestnáctce a střelou z voleje propálil vše, co mu stálo v cestě, včetně vynikajícího M.Pergla v bráně hostí – 1:3.

Kromě tyčky Ziebera z trestňáku se však již Přítočno k ničemu podstatnému v útoku nedopracovalo a tak si tým Družce naprosto zaslouženě odvezl vítězné 3 body.

 

Sestava (SK V.Přítočno „A“):

Svoboda

Kostka, Jícha, Pavlíček, Senko L. (30´ Dušek)

Maňkoš M., Zieber, Holas, Hanf

Holeček, Maňkoš P.

 

Branky VP:

65´            Holeček          1:3

 

Rozhodčí:

Fujdiar – Brejník, +1

 

-JaH-