Velké Přítočno „A“ - Družec „A“– 1:3 (0:1)

02.10.2016 09:21

Sobota 1:10.2016, 16:30 hod., okresní přebor

Bída s nouzí na druhou …

Jestliže to s přítočenským týmem po druhém poločase předcházejícího domácího zápasu s Bělčí vypadalo, že konečně našel svou vítěznou tvář, pak zápas se Družcí, které doma podlehl i na jaře 0:2, ukázal opět tu opačnou. Nedařilo se snad vůbec nic a Družec, která navíc hrála celý druhý poločas v deseti (po ČK Lišky) si vítězný výsledek chladnokrevně proti trápícímu se domácímu týmu pohlídala. Nic naplat, že děsivé skóre 0:3 alespoň trochu vylepšil svým zásahem z 88. minuty Feda. Ve vyrovnání stavu zápasu mohl ovšem v té chvíli s ohledem na (ne)herní projev týmu domácích věřit asi jen velmi zoufalý optimista.

Shrnuto, podtrženo - s takovým výkonem by Přítočno nestačilo ani na průměrný tým z III. třídy. Bohužel …

Devera, Hráský, Feda, Pavlíček (ŽK)

Senko P., Holeček D. (ŽK), Salyuk, Senko L.

Kolářský (ŽK) (60´ Plecitý L.), Pohlot (ŽK)

88´      Feda              1:3