Velké Přítočno „A“ - Černuc „A“ – 5:0 (1:0)

12.05.2019 09:59

Sobota 11.5.2019, 17:00 hod., okresní přebor

Na podzim kousala Černuc mnohem víc…

S podzimním soubojem v Černuci neměl tento jarní zápas příliš společného. I když bůhví jak by se zápas vyvíjel, kdyby obávaný černucký střelec Maršoun proměnil svou 100% šanci už v 7. minutě zápasu. Šancí ale lacině pohrdl a tak mohlo jít do vedení Přítočno. V 16. minutě Šiler pálil ostrými z vápna, když se k němu dostal odražený míč po centru Snovického - 1:0. Přítočno pak pevně převzalo otěže zápasu do svých rukou a dopředu bylo rozhodně nebezpečnější než soupeř. Černuc však měla ještě dost sil na to, aby přítočenské útočné akce likvidovala ještě před vápnem nebo aby dokázal úspěšně zasáhnout brankář. Do poločasu tak už žádný gól nepadl. Aktivní hra Přítočna pokračovala i ve druhé půli a hostům znatelně ubývaly síly. Zvláště po trestném kopu Přítočna v dokonalém provedení Jíchy v 47. minutě. Brankář jen marně sledoval trajektorii míče, který přesně zapadl k jeho pravé tyči - 2:0. Nedvěd v domácí brance se pak dost nudil a až na dvě střely z dálky prakticky nemusel až do konce zápasu řešit žádné zásadnější situace. Když v 67. minutě chladnokrevně a s přehledem poslal umístěnou střelou míč potřetí do sítě Šiler, bylo hotovo. V poslední desetiminutovce se Přítočno přes rezignovaného soupeře prosadilo ještě dvakrát. V 83. minutě využil svá kila v souboji při zpracování přihrávky Měkota, rychle se obtočil kolem obránce a střelou na vzdálenější tyč rozvlnil síť počtvrté. Konečnou podobu skóre pak zblízka stanovil Snovický - 5:0. Přítočno tak opět ukázalo svou fotbalovou tvář, protože nejen výsledek, ale i předvedená hra, chuť, bojovnost i disciplína byly tentokrát na úrovni, která se od týmu očekává…

Nedvěd

Snovický, Jícha, Kuba, Senko L.

Senko P. (79´ Devera), Popelka, Holeček, Slánský

Šiler, Měkota

16´  Šiler                  1:0

47´  Jícha                 2:0

64´  Šiler                  3:0

83´  Měkota              4:0

87´  Snovický           5:0