Velké Přítočno „A“ – Brandýsek – 2:1 (1:0)

26.04.2015 11:32

Sobota 25.4.2015, 17:00 hod., okresní přebor

Opět žádná krása, ale 3 body jsou doma.

I přes zdravotní problémy hned několika hráčů základní sestavy (Šiler, Jícha, Zieber, …) se podařilo nad nepříjemným soupeřem vydolovat vítězství, byť herně na tom po většinu zápasu lépe Brandýsek. Přítočnu se však podařilo jít do vedení díky Pohlotově střílenému centru do šestnáctky, kde se šťastně prosadil L.Senko. To dodalo domácímu energii do dalších bojů s pohyblivým a technicky vyspělým týmem hostí, když hodně nebezpečné byly zejména akce směrované na jejich koncového hráče Strnadela. Naštěstí se gólově během první půle střelecky neprosadil a do kabin se tak šlo s přestávkovým jednobrankovým vedením domácích.

I  ve druhé půli byly určité fáze hry, kdy se přítočenským jen velmi těžko dostávalo z obranného sevření, nicméně obraně se stále dařilo tlaku hostí odolávat. Pak si však postavil míč Zieber k trestnému kopu, zatočil ho přesně do míst, kde sváděl souboj Feda s jedním z obránců, čímž se jim podařilo míč společnými silami dopravit až do sítě – 2:0. Ze strany Ziebera to však bylo bohužel vše, neboť jeho zraněný stehenní sval by už další herní zatížení nepobral a tudíž musel z placu. 10 minut před koncem zápasu Brandýsek přeci jen stav zkorigoval, ale ze závěrečného tlaku už nic nebylo a Přítočno mohlo slavit 3 vyválčené body.

Pavlíček, Hráský, Šiler, Feda

Salyuk, Holeček, Zieber (70´ Devera), Senko L.

Pohlot, Jícha

20´      Senko L.       1:0

70´      Feda             2:0