Velké Přítočno „A“ - Brandýsek – 1:4 (1:2)

10.06.2018 08:18

Sobota 9.6.2018, 17:00 hod., okresní přebor

Brandýsek byl opět prostě lepší.

Oběma týmům v podstatě už o nic v letošním soutěžním ročníku nejde, snad kromě vylepšení postavení v tabulce a pocitu ze hry. A touhu po těchto cílech měl rozhodně vyšší hostující tým, proti kterému to navíc Přítočnu dlouhodobě jaksi nevychází. Na podzim prohra 0:4, aktuálně 1:4, když pouťový přístup domácího týmu k zápasu umožnil Brandýsku se dostat do vedení 0:2 už ve 22. minutě. Pak se naštěstí zranil brandýský Strnadel, jehož útočné kvality by byly pro Přítočno smrtící. Výsledek do poločasu sice Přítočno zkorigovalo díky snad jediné pěkné akci zásluhou L.Senka. To už ale bylo kromě dvou nastřelených tyčí prakticky vše a protože kromě dvou nastřelených břeven Brandýsek udeřil ještě dvakrát, výsledek byl jaký byl…

Nedvěd

Senko P., Pavlíček, Pech, Feda

Kasík, Holeček D. (ŽK), Popelka, Senko L. (ŽK)

Šiler, Salyuk

36´      Senko L.        1:2