Velké Přítočno „A“ – Brandýsek – 1:4 (1:0)

03.11.2012 17:54

Sobota 3.11.2012, 14:00 hod., okresní přebor

Na bodový zisk to prostě nebylo!!!

Přítočno doma vyhrálo zápas naposledy 15. září s Družcí, což není zrovna lichotivá bilance. Smolné výsledky v domácích zápasech se tedy měl snažit přítočenský tým napravit v tomto zápase s Brandýskem a přidat nějaký další bod ke svým dosud 13 ukořistěným. A že to byl těžký oříšek se potvrdilo zejména ve druhé půli, kdy hosté na hřišti zjevně dominovali, přestože v poločase pro ně byl výsledek ještě nepříznivý. Domácí vedli 1:0 zásluhou povedené akce, na jejímž počátku byl Šiler, který nečekaně rychle po faulu rozehrál míč na Ziebera, ten posunul na nabíhajícího Jíchu a ten se nemýlil. Hosté však dokázali svou aktivní hrou výsledek nejen otočit, ale i přidat nějaký ten gól navíc. Kdyby však ještě v první půli dalo Přítočno z ložených šancí jeden či dva góly, mohl vývoj zápasu vypadat úplně jinak. Ale to se nestalo a tak otěže zápasu drželi poměrně pevně hráči hostujícího Brandýska, kteří byli koncentrovanější na hru, rychlejší, bojovnější a zejména po fyzické stránce lépe připraveni k boji na těžkém blátivém terénu.

Pucholt J., Šiler, Hráský, Senko L.

Senko P. (75´ Pípal), Zieber, Jícha, Šilhan

Pavlíček (65´ Vitai), Feda

30´ Jícha            1:0