Unhošť - Velké Přítočno „A“ – 1:1 (0:0)

23.10.2011 09:31

Sobota 22.10.2011, 15:30 hod., okresní přebor

Unhošť se cítila být v zápase jasným favoritem a dávala to také zejména v prvním poločase najevo. Přítočno ovšem naštěstí neopakovalo trapný výkon z minulého kola a bojovně laděným zanďourem drželo nerozhodný výsledek. Domácí tým měl tedy sice více ze hry, ale do gólových situací se oproti předpokladům až tak často nedostával. Hostujícím bekům se dařilo střelecké pokusy domácích úspěšně blokovat a když už něco prošlo, byl na svém místě brankář Svoboda.

Ve druhé půli také Přítočno stále trpělivě bránilo, avšak přidalo k tomu více držení míče a hlavně se mu podařilo několikrát zahrozit útočnými výpady až před samotnou domácí branku. Po jedné takové akci, kdy si Zieber vyměnil míč s Holečkem, došlo k rozčarování domácích fandů. Když už to vypadalo, že mají unhošští ve svém vápně situaci pod kontrolou, zatočila Ziebrova levačka míč fantasticky do šibenice – 0:1. Když už to pomalu začínalo vypadat na senzační vítězství hostujícího týmu, stačila chvilka nesoustředění hostů při rozehrávání trestného kopu proti jejich brance a nepokrytí jediného hráče na hranici šestnáctky znamenalo vyrovnání. Unhošť si odechla, že nepřišla o všechny tři body a Přítočno svým výkonem dalo najevo, že umí bojovat a snad i trochu taky hrát fotbal, čímž mohlo dát zapomenout na fiasko ze zápasu před týdnem.

Hráský, Hlaváč, Šiler (ŽK), Pletánek

Pípal, Zieber, Holas (ŽK) (65´ Pucholt J.), Pavlíček (70´ Humaj)

Jícha, Holeček (ŽK)

60´  Zieber            0:1