Turnaj Slavoje Kladno (8.2.2014)

16.02.2014 11:05

 

Turnaj Slavoje Kladno – 8.2.2014 (Sportovní hala Kladno)

 

V základní skupině narazil náš tým na Hostivice, pořádající Slavoj Kladno a Kročehlavy. První dva zápasy skončily z pohledu přítočenských shodným výsledkem 0:3, ale pak už šla výkonnost našich malých nadějí pomalu nahoru a s favorizovanými Kročehlavy prohrály již jen 0:1.

V zápasech o umístění se pak podařilo vybojovat dvě remízy, a to s týmem Braškova a Vinařic. S nimi se pak pro shodný počet bodů kopaly penalty, které rozhodly o konečném umístění v turnaji. Penalty kopali Sebastián Eška, Tomáš Petráček a brankář Karel Frýba, který nejenže všechny penalty soupeře vychytal, ale stejně jako jeho spoluhráči svou penaltu i proměnil a pohádkovým výsledkem 3:0 na penalty si tak náš tým zajistil turnajové 7. místo.

 

Konečné pořadí turnaje tedy bylo:

  1. Švermov
  2. Slavoj Kladno
  3. Hrdlív
  4. Hostivice
  5. Kročehlavy
  6. Braškov
  7. Velké Přítočno
  8. Vinařice

 

 

Mnoho dalších fotek je k dispozici ve fotogalerii.