Slovan Kladno - Velké Přítočno „A“ – 6:5 pk (2:2)

30.10.2017 18:51

Neděle 29.9.2017, 14:30 hod., okresní přebor

Promarněná příležitost!

Zápas s posledním celkem tabulky byl vynikající příležitostí pro trápící se přítočenský tým plně zabodovat a pokusit se zahnat chmury z předchozích venkovních, ale v podstatě i domácích, zápasů. Tyto představy a přání začaly mít hmatatelné obrysy během šesté desetiminutovky zápasu, kdy se poločasová remíza 2:2 velmi rychle přerodila v jasné tříbrankové vedení Přítočna 2:5, a to zásluhou gólu P.Senka v 50. minutě a dvou gólů Popelky v 52. a 55. minutě. Závěrečná fáze zápasu se však Přítočnu opět vůbec nevyvedla a vytvořený náskok se v 88. minutě vypařil. Za stavu 5:5 zápas skončil a v penaltovém rozstřelu domácí tým dokonal obrat a oloupil Přítočno o další bod, se kterým se už v podstatě počítalo.

Pavlíček, Jícha, Pech, Hanf

Senko P. (ŽK), Holeček D. (46´ Devera), Salyuk, Senko L.

Kasík, Popelka

6´        Senko L.        0:1

13´      Jícha              0:2

50´      Senko P.        2:3

52´      Popelka         2:4

58´      Popelka         2:5