Slovan Kladno - Velké Přítočno „A“ – 2:3 (1:1)

16.06.2014 08:19

Neděle 15.6.2014, 17:00 hod., okresní přebor

Bravurní závěr soutěže.

Solidní šňůru vítězných zápasů na hřištích soupeřů protáhlo Přítočno až do posledního kola soutěžního ročníku 2013/14 a vyhrálo i závěrečný venkovní zápas na horké půdě Slovanu Kladno, i když tentokrát s velkou dávkou štěstí. Vítězství se nerodilo vůbec snadno, za pracovně vytíženého Svobodu musel až do 70. minuty zaskakovat na pozici brankáře Patrik Senko. A nutno dodat, že zaskočil více než výtečně, přestože v úvodu každého poločasu musel lovit míč ze sítě. Na vstřelené branky však Přítočno vždy našlo odpověď. Ve 20. minutě srovnával na 1:1 L.Kolářský a na 2:2 pak v 75. minutě sám P.Senko, který se na závěr zápasu přesunul z branky na hrot. V tu dobu už dávno hrálo Přítočno bez vyloučeného Pavlíčka, jenž si hodně zostra vyšlápnul na nejlepšího střelce soupeře, Ráce. Šťastný okamžik měli přítočenští v 88. minutě, kdy Zieber chtěl přišťouchnout míč před branku na Hanzlíka. Brankář Slovanu však zazmatkoval a zasáhl tak nešťastně, že míč skončil potřetí za jeho zády. Pak ještě mohl P.Senko vítězství pojistit, před bráznou bránou ho ale vyskluzoval domácí obránce. I tak ale tři body putují do Přítočna, kterému se tímto skvělým výkonem podařilo udržet líbivou 5. příčku v konečné tabulce okresního přeboru.

Senko P.

Pípal, Šiler, Pavlíček (ČK), Feda

Hanzlík, Zieber, Jícha, Senko L.

Holeček, Kolářský L. (70´ Svoboda)

20´ Kolářský L.        1:1

75´ Senko P.            2:2

88´ Zieber                2:3