Slaný "B" - Velké Přítočno "A" - 5:2 (3:1)

24.08.2015 11:54

Slaný „B“ - Velké Přítočno „A“ – 5:2 (3:1)

Neděle 23.8.2015, 17:00 hod., okresní přebor

Na body ze Slaného to prostě nebylo.!

Zahajovací utkání soutěžního ročníku okresního přeboru 2015/16 zavedlo tým Přítočna na hřiště Slaného, kde má ovšem zcela negativní bilanci – jedno jediné vyhrané utkání v rámci nejvyšší okresní soutěže, jinak poměrně jednoznačné prohry. Přesto, že již ve 3. minutě zápasu mohl jakési bodové naděje Přítočna zažehnout Salyuk, který ale bohužel šajklí z malého vápna mířil vedle branky, následovaly dva rychlé góly domácích a zápas se dostal do starých kolejí. V pohodě hrající domácí pak zvýšili na 3:0 a i když ještě do půlky Přítočno snížilo Jíchou po centru Ziebera, stále nebylo pochyb o tom, kde zůstanou tři vítězné body. Zvláště když hned ve 47. minutě domácí zvýšili na 4:1. Na vývoji utkání nic nezměnil ani Feda, jež po Zieberově rohu hlavou korigoval na 4:2. Útočné ambice Přítočna pak byly potrestány ještě jedním zásahem domácích a konečné skóre 5:2 jednoznačně ukázalo, že kvality domácího týmu posíleného i několika hráči „A“ týmu bylo prostě a jednoduše nad síly hostujícího týmu.

Senko P. (ŽK), Jícha, Feda, Pavlíček

Devera, Holeček, Zieber, Senko L.

Pohlot, Salyuk (70´ Kolářský L.)

44´      Jícha              3:1

74´      Feda              4:2