Slaný „B“ - Velké Přítočno „A“ – 5:1 (4:1)

01.06.2015 07:58

Neděle 31.5.2015, 17:00 hod., okresní přebor

Druhý tým tabulky nedal oslabenému Přítočnu žádnou šanci.

Přítočno přijelo do Slaného s nekompletním týmem bez čtyř hráčů základní sestavy a na hrot tak musel nastoupit veterán P.Řešátko. O půli ho sice vystřídal jediný z Prahy narychlo dovezený náhradník Pletánek, to už však bylo utkání v podstatě rozhodnuté. Vše ale začalo pro hosty poměrně příznivě, když do první výrazné šance zápasu se dostal již jmenovaný Řešátko. Lobem za obranu ho našel Zieber, další lob přes brankáře však skončil těsně mimo branku. Ve 14. minutě se ale přesto Přítočno už z gólu radovalo. Zieber rychle rozehraným trestňákem z půlky hřiště nedal poměrně daleko před brankou stojícímu brankáři šanci, když jeho dalekonosná střela skončila přesně v šibenici – 0:1. Tento nadějný výsledek však vydržel pouhých šest minut. Za faul L.Senka ve vápně se pískala penalta a bylo srovnáno. Během několika následujících minut předvedlo Slaný „A-třídní“ kombinace s rychlými náběhy útočníků do vápna a Svoboda nestačil míče vyndávat z branky. Zápas byl po třech zásazích rozhodnut a druhá půle se pak dohrávala už pouze z povinnosti. V ní se Přítočno drželo docela statečně a nějaký ten gól mohlo i vstřelit. Prosadili se však přeci jen ještě jednou domácí, když se nechali dvěma rychlými stahovačkami na hranici šestnáctky obalamutit Feda s L.Senkem a proti přesné pumelici pak neměl Svoboda nárok – 5:1.

Sestava (SK V.Přítočno):

Senko P., Hráský, Feda, Pípal

Kolářský, Zieber, Jícha (ŽK), Senko L.

Pohlot (ŽK), Řešátko (45´ Pletánek)

14´ Zieber                  0:1