Slaný „B“ – Velké Přítočno „A“ – 5:0 (2:0)

22.08.2021 19:54

SK Slaný „B“ – SK Velké Přítočno „A“ – 5:0 (2:0)

Neděle 22.8.2021, 17:00 hod., I.B třída

Zasloužená slánská výhra.

Přítočnu se nepodařilo to, co v minulém soutěžním zápase proti Klobukám, tj. přestát dvě úvodní gólové šance soupeře, a proto to ve Slaném bylo po úvodních 16 minutách 2:0 ve prospěch domácího týmu. Přestože pak musel přítočenský Tlustý nuceně střídat po zákroku na hlavu a byla tak narušena herní koncepce hostujícího týmu, v 19. minutě mohl skóre korigovat Popelka, který po samostatném úniku v tísni vystřelil k tyči, avšak pohotový domácí gólman stihl míč vytěsnit na roh. Po něm měl gól na hlavě Blecha, ale ani on netrefil ideálně. Ve 29. minutě opět zahrozilo Slaný, když centrovaný míč z volného přímého kopu lehce líznutý hlavou skončil na břevně. Ve 37. minutě pak měl naopak na kopačce gól přítočenský Andr. Jeho volej nártem po parádním centru Holečka skončil ale daleko vedle branky. Efektivnější by rozhodně bylo zakončení lehkou placírkou…

Druhá půle přinesla chyby ve zbytečně složité přítočenské rozehrávce a slánští toho dokonale využili k dalšímu navýšení skóre. Ač si trenér Šiler mohl z lavičky hlasivky vyřvat, nedůrazná obranná hra Přítočna umožnila domácím celkem lacině přidat 3 branky a dokráčet tak jednoznačnému vítězství 5:0.