Slaný „B“ - Velké Přítočno „A“ – 3:4 (2:0)

28.05.2014 22:26

Středa 28.5.2014, 18:00 hod., okresní přebor

Překvapivé vítězství hostujícího týmu, ale zasloužené!

Hlavním nepřítelem obou týmů byl hodně promočený trávník slánské arény a tak bylo k vidění hodně nepřesných přihrávek a mnohdy nechtěného klouzání hráčů. Až do 31. minuty se v podstatě nic moc nedělo. Střeleckou parádu Přítočna pak začal střelou do spojnice tyčí z 20 metrů Jícha. Pak se ovšem „blýskl“ rozhodčí R.Švagr nepísknutím jasného faulu na Ziebera, čímž došlo k tomu, že 2 slánští hráči šli sami na Svobodu v přítočenské brance. Naštěstí ale šanci neproměnili. Jako by to ale pro závěr prvního poločasu přítočenské rozhodilo a ti pak vyprodukovali v 45. minutě dvě chyby v rozehrávce, nejdříve Feda, hned na to Pavlíček, čehož domácí využili k trháku 2:0. V obou případech neměl Svoboda šanci zasáhnout. V 60. minutě se trenéři Přítočna rozhodli prostřídat a místo nevýrazného Pípala nasadili na hrot k Holečkovi Hanzlíka. Hosty jako by rázem někdo polil živou vodou a v rozmezí dvou minut bylo skóre srovnáno. Nejdříve využil Holeček Jíchovou hlavou prodloužený výkop Šilera od branky a následně se Holeček prosadil svou hlavou, když zužitkoval v gól super centr Pohlota z pravého křídla. Z remízy se ale hosté radovali necelých 10 minut. Loket útočníka v obličeji Pavlíčka sudí opět "neviděl", nechal pokračovat ve hře a na ostrou křižnou střelu Svoboda nedosáhl – 3:2. V posledních dvaceti minutách zápasu se ale Přítočno vzepjalo k velkému obratu. A opět byl v hlavní roli Holeček. Tentokrát po centru Ziebera z levé strany hlavou nejdříve opět skóre srovnal, aby dvě minuty na to domácí varoval před závěrečným K.O., když v podobné pozici po centru Fedy v zakončení hlavou poslal míč těsně vedle branky. V 90. minutě si však vykoledoval faul na hranici šestnáctky a z nepřímého kopu pak naposledy v zápase rozvlnil síť přízemní střelou umístěnou k tyči Zieber – 3:4. Hráči obou týmů předvedli i přes skutečně těžký a síly značně ubírající terén povedené výkony a tak nutno konstatovat, že nejslabším článkem zápasu byl rozhodčí R.Švagr!

Senko P. (ŽK),Šiler , Pavlíček (80´ Kolářský L.), Feda

Pohlot, Jícha, Zieber, Senko L. (ŽK)

Holeček, Pípal (60´ Hanzlík)

61´  Holeček             2:1

62´  Holeček             2:2

76´  Holeček             3:3

90´  Zieber                3:4