SKVP turnaj mladších přípravek - 8.5.2019

12.05.2019 10:18

 

Již 3. ročník turnaje mladších přípravek se uskutečnil tentokráte ve středu 8. května. Počasí ve sváteční den vyšlo na výbornou a tak 10 dětských družstev (z pěti klubů - SK Velké Přítočno, Baník Švermov, SK Hřebeč, SK Kročehlavy, Sokol Hostouň) rozdělených do 2 skupin podle ročníků na skupinu pro ročníky 2010 (a mladší) a skupinu pro ročníky 2011 (a mladší) mohlo bez bázně bojovat o medaile.

 

 

 

Skupina 2011

 

Vítězem se stal tým Hostouně, který vyhrál všechny své zápasy. Obhájce vítězství v této kategorii z loňska, tým Kročehlav, skončil až třetí. Na druhé místo se totiž prosadil tým ze Hřebče, který právě Kročehlavy porazil v rozhodujícím utkání 4:3. Na domácí tým zbylo "jen" čtvrté místo, což není až tak podstatné, neboť jednoznačným přínosem je určitě zapojení všech mladších hráčů, kteří si tak mohli užít zápasovou atmosféru a získat své další zápasové zkušenosti.

 

 

Pořadí:

1. Hostouň

2. Hřebeč

3. Kročehlavy

4. V.Přítočno

5. Švermov

 

Hlavní skupina 2010

 

V této skupině zúročil domácí tým své herní zkušenosti a neustále pilované dovednosti dokonale. Turnajem prošel se skórem 21:2 bez porážky a loňské druhé místo povýšil na první. Letos druhý tým, Hostouň, poznal pouze porážku 0:7 od Přítočna, jinak v zápasech rovněž dominoval.

 

 

Pořadí:

1. V.Přítočno

2. Hostouň

3. Hřebeč

4. Kročehlavy

5. Švermov

 

 

 

Stejně jako při 2. ročníku, tak i v tomto aktuálním, zaslouží v celkovém hodnocení turnaje určitě pochvalu všechny děti za předvedené výkony a za velké nasazení v zápasech! Spokojeni mohou být opět i pořadatelé, které samozřejmě potěšily pochvaly od trenérů a rodičů za organizaci turnaje. Svými bezchybnými výkony k tomu přispělo i duo rozhodčích - Hudea, Čechovský. Děkujeme!!!

 

Fotky z turnaje naleznete ve  Fotogalerii  a taky na fotowebu Petra Dudáčka.