SKVP turnaj mladších přípravek - 9.6.2018

02.07.2018 20:55

 

Za krásného počasí se uskutečnil 2. ročník turnaje mladších přípravek, kterého se zúčastnilo 8 týmů rozdělených do 2 skupin podle ročníků na skupinu pro ročníky 2010 a mladší a skupinu pro ročníky 2011 a mladší.

 

  

 

Skupina 2011

 

Vítězem se stal tým Kročehlav, který si poradil se všemi soupeři, a to i s domácím týmem, který se v prvním zápase teprve rozkoukával a po poločasovém výsledku 1:4 dokázal výsledek „jen“ zdramatizovat na konečných 5:6. Druhé místo domácího týmu se rodilo po výhrách nad Vinařicemi 4:3 na penalty a nad Slavojem Kladno 6:2. Přínosem je určitě zapojení všech hráčů, kteří si tak mohli užít zápasovou atmosféru a získat první veledůležité zápasové zkušenosti . Na 3. místě se umístil tým Vinařic a 4. skončil Slavoj Kladno.

 

Pořadí:

1.Kročehlavy

2.V.Přítočno

3.Vinařice

4.Slavoj Kladno

 

Hlavní skupina 2010

 

Zde už se utkaly týmy se zkušenostmi z mistrovských zápasů. Domácí tým postrádající bohužel některé kvalitní hráče ukázal fotbalové srdce a umístil se na celkovém 2 místě. V prvním zápase porazil jednoznačně tým Kročehlav 6:1. Ve druhém zápase se utkal se svým rivalem z mistrovských zápasů - Hostouní. V průběhu zápasu se oba týmy střídaly o vedení a konci by asi slušela remíza. Bohužel inkasovaná branka v posledních sekundách zápasu rozhodla nejenom o vítězi tohoto zápasu, ale také o celkovém vítězi turnaje, kterým se stal právě soupeř. V posledním zápase Přítočno porazilo jednoznačně společný tým Hřebeč/Braškov 8:3.

Na 3. místě se umístil tým Kročehlav a na 4. místě tým Hřebeč/Braškov.

 

Pořadí:

1.Hostouň

2.V.Přítočno

3.Kročehlavy

4.Hřebeč/Braškov

 

  

 

V celkovém hodnocení turnaje určitě zaslouží pochvalu všechny děti za předvedené výkony a za velké nasazení v zápasech! Pořadatele samozřejmě potěšily pochvaly od trenérů a rodičů za organizaci turnaje, který rádi uspořádají i příští rok. Poděkování za podporu a uspořádání turnaje putuje obci Velké Přítočno a samozřejmě fotbalovému klubu.

 

-PaJ-

 

Fotky z turnaje naleznete ve Fotogalerii a taky na fotowebu Petra Dudáčka.