Poháry - Memoriál Jana Burgera 2010

31.07.2010 15:00

 

Počasí přálo, trávník byl ideálně střižen, a tak mohly ve Velkém Přítočně vypuknout boje o putovní pohár memoriálu Jana Burgera. Jako první si to rozdaly od 15 hod. týmy Červeného Újezda a Úhonic. Přítočno pak nastoupilo proti týmu Dobrovíze od 17 hod.

 

Sobota 31.7.2010

Červený Újezd – Úhonice              2:0 (1:0)

Velké Přítočno – Dobrovíz             0:6 (0:2)

 

Neděle 1.8.2010 

Zápas o 3. místo

Velké Přítočno – Úhonice              1:2 (1:2)

V domácí brance musel zaskočit za zraněného přítočenského gólmana P. Šiler a Úhonice toho využili a velmi rychle se ujali vedení 2:0. Ještě do obrátky stran snížil z penalty P.Maňkoš a i když si Přítočno ve druhém poločase několik šancí vytvořilo na vyrovnání to nestačilo.

Finále

Dobrovíz – Červený Újezd             2:0 (1:0)

Tým Dobrovíze potvrdil skvělou formu i v zápase proti Červenému Újezdu, který však nedopřál svému soupeři takové brankové hody jako Přítočno o den dříve. Snahu Újezda o vyrovnání zhatil několik minut před koncem díky hře vabank dobrovízský výpad do otevřené obrany – vyšachovaný gólman Újezda mohl jen přihlížet, jak míč končí v jeho síti.

 

Článek J.Nagyho v KD:

Přítočenská blamáž – Propadákem domácích fotbalistů skočil Burgrův memoriál v Přítočně.

Domácí borci byli jedinými účastníky z Kladenska, jemuž na Praze–západ moc dobré jméno neudělali. Obsadili totiž poslední příčku, když ze dvou zápasů vstřelili jedinou branku.

Jejím autorem byl P. Maňkoš, k penaltovému rozstřelu o třetí místo s Úhonicemi to však nevedlo, protože jejich sok se trefil dvakrát.

Přes Přítočno se dostala do finále Dobrovíz, která po výtečném výkonu rozstřílela domácí borce výsledkem 6:0. V utkání o první místo opět neinkasovala a po výhře nad Červeným Újezdem 2:0 si přivlastnila nejcennější trofej.

Újezd se probojoval do závěrečného utkání výhrou nad Úhonicemi 2:0.

 

Sestava SK VP:

 

Šeba

Hráský (45´ Pletánek), Pavlíček, Přerost, Senko P. (45´ Lhota J.)

Maňkoš M., Zieber, Šiler, Senko L. (45´ Valenta)

Holeček, Maňkoš P.

 

Šiler

Senko P. (45´ Dušek), Přerost, Hráský, Pletánek

Maňkoš M., Valenta, Zieber, Senko L. (70´ Lhota J.)

Holeček, Maňkoš P.

 

-JaH-