Pchery „A“ - Velké Přítočno „A“ – 1:2 (0:2)

09.10.2011 10:54

Sobota 8.10.2011, 16:00 hod., okresní přebor

Po obdržených debaklech na domácím hřišti v předešlých dvou kolech Přítočno potřebovalo zdvihnout sebevědomí a hlavně bodovat, neboť dosavadní zisk 7 bodů ze 7 zápasů začínal zavánět bojem o přežití v nejvyšší okresní soutěži. Sestava přítočenských doznala oproti minulým zápasům významných změn, když důvodem byla absence několika hráčů základu. Ofenzívu týmu však zajišťovala ostřílená dvojice Holeček, J.Lhota. A oba se také v prvním poločase gólově dokázali prosadit. Skóre se poprvé měnilo po samostatném průniku Holečka do domácí šestnáctky zakončeném přesným prohozením gólmana. Po několika minutách hry vyslal Holas do samostatného nájezdu J.Lhotu a ani ten nezaváhal – 0:2. Ve druhé půli se pak Přítočno až příliš stáhlo s úmyslem své vedení pouze ubránit. A málem se to nevyplatilo, když v té době již v deseti hrající domácí tým zatápěl přítočenské obraně ze všech stran. Naštěstí se mu podařilo pouze snížit na 1:2, i když ke vstřelení vyrovnávací branky příliš nechybělo. Proti však byl zejména Svoboda, který se vytasil několika fantastickými zákroky a tak se Přítočno nakonec o vítězství připravit nenechalo.

Hráský, Jícha, Šiler (ŽK), Pucholt J. (ŽK)

Senko P., Zieber, Holas, Senko L.

Lhota J. (70´ Devera), Holeček

20´  Holeček            0:1

30´  Lhota J.            0:2