Novoměstský Kladno - Velké Přítočno „A“ – 2:1 (1:1)

20.05.2018 14:34

Neděle 20.5.2018, 10:15 hod., okresní přebor

Bod(y) byl(y) na dosah, škoda.

Podzimní debakl 1:6 od Novo Kladna v Přítočně byl snad zapomenut a hostující Přítočno, byť bez vykartovaného D.Holečka, zraněného Kasíka a gólmana Svobody, který plnil rodinné povinnosti, hrálo s domácími otevřenou partii. Na gól Junga ze 24. minuty přítočenští reagovali gólovou hlavičkou Jíchy těsně před poločasovým hvizdem a až druhá půle tedy měla o osudu zápasu rozhodnout. Hrál se poměrně svižný fotbal a šance přicházely na obou stranách. Přesto žádná z obran nepouštěla útočníky soupeře do žádné vyložené šance. Štěstí na stranu domácích se ale nakonec přiklonilo v 80. minutě. Odražený míč si na hranici vápna přistrčil Sikora a lehkou střelou doprostřed branky bohužel překvapil Nedvěda zaskakujícího za chybějícího Svobodu - 2:1. Vyrovnání měl chvíli před koncem zápasu znovu na hlavě Jícha. Jeho koníčka však domácí gólman s vypětím všech sil vytěsnil nad branku. To už se ale hrálo hodně nervózně, když s rychlým přeléváním hry měl asi velký problém rozhodčí Oubrecht, který s přibývajícím časem pískal hůře a hůře. Kdyby domácím udělil 2 jasné červené karty, nikdo by se nemohl divit. On ale jasně červené  strkanice jednoduše přehlížel, což nic pozitivního do myslí hostujících hráčů pochopitelně nepřililo. Za předvedený fotbalový výkon se ale Přítočno rozhodně stydět nemusí, i když body zůstaly na Novu, ba naopak!

Nedvěd

Pavlíček (63´ Riemer), Jícha, Pech, Feda

Senko P., Salyuk, Popelka, Senko L.

Šiler, Pohlot (ŽK) (82´ Holas)

43´  Jícha                  1:1