Novoměstský Kladno - Velké Přítočno „A“ - 0:4 (0:2)

09.09.2018 14:35

Neděle 9.9.2018, 10:15 hod., okresní přebor

Snadný tříbodový export.

Do Přítočenské sestavy naskočila další posila, tentokráte Ondřej Kuba (alias „Bombón“) ze slánského SK a trenér Fiman tak mohl do zápasu postavit skutečnou kvalitu. Domácí tým oproti tomu bojoval s marodkou a neúčastí několika hráčů a bez jediného náhradníka na střídačce odolával hostující převaze v podstatě od první minuty zápasu. Nebýt toho, že Šilerovi zvlhl střelný prach a v několika jasných gólových příležitostech doslova „zklamal“, mohlo být poločasové skóre pro hosty o hodně příznivější než nijak výrazných 0:2. Dva góly zařídili přítočenští středopolaři Snovický ve 25. minutě a Holeček pak 5 minut před hvizdem konce první půle.

Jestliže v první půli bylo Přítočno hladové po míči a svým výkonem domácí tým doslova drtilo, pak druhá půle už byla o dost vlažnější a hlavně plná nepřesností a zkažených přihrávek. Nutno ovšem dodat, že i to na zdecimovaný tým Nova stačilo. To totiž začalo druhou půli pouze v devíti a ani po příchodu desátého hráče se jeho hra nijak nezvedla. A protože Šiler ani Měkota se opět dlouho ne a ne prosadit, vypadalo to, že zápas skončí dvoubrankovým rozdílem vytvořeným hosty již v prvním poločasu. V 75. minutě ale P.Senko tak nějak ledabyle plácnul z vápna do míče a ten světe div se, skončil u pravé tyče překvapeného domácího gólmana. V 83. minutě se pak ještě prosadil novic v přítočenském dresu, Kuba, jenž podtrhl svou úspěšnou prémiéru pěkným seběhnutím do vápna a chytrou střelou podél gólmana.

Nedvěd

Senko P., Jícha, Kuba, Feda

Popelka, Holeček, Snovický, Senko L. (87´ Andr)

Šiler, Měkota (73´ Salyuk)

25´  Snovický           0:1

40´  Holeček D.        0:2

75´  Senko P.           0:3

83´  Kuba                 0:4