Poháry - Memoriál Jana Burgera 2021

02.08.2021 20:58

Přítočenské poháry – Memoriál Jana Burgera 2021, jeho 42. ročník, se odehrál netradičně během soboty 31. července a zúčastnily se jej kromě přítočenského týmu ještě SK Hřebeč „B“ a TJ Sokol Kněževes. Hned 3 zápasy s třicetiminutovými poločasy si tedy po dlouhé době odpočinku mohli užít domácí fotbaloví příznivci.

SK Hřebeč – TJ Sokol Kněževes 0:2 (0:0)

Zápas byl dlouho nerozhodný, až teprve v jeho závěru strhla Kněževes dvěma góly vedení na svou stranu a porazila tak hřebečskou zálohu.

SK Velké Přítočno – SK Hřebeč 7:0 (3:0)

Přítočno mělo od začátku zápasu více ze hry a hřebečské béčko unavené z předchozího zápasu tisklo k jeho brance. Třemi góly v prvním poločase bylo utkání sice již rozhodnuto, ale domácím to nestačilo a ve druhé půli vstřelilo soupeři ještě 4 góly.

SK Velké Přítočno – TJ Sokol Kněževes 4:1 (2:1)

Třetí sobotní zápas byl v podstatě finálový; tentokráte měla výhodu předchozího volného zápasu Kněževes a tak zápas byl zprvu velmi vyrovnaný. Postupně však přítočenští přidávali a ač v zápase prohrávali, dokázali ještě do poločasu skóre otočit. Dalšími dvěma trefami ve druhé půli, když za zmínku stojí zejména individuální uvolnění a parádní střela J.Dáni, pak stanovili konečné vítězné skóre zápasu 4:1 a i celkové vítězství v turnaji.

SK Hřebeč B

TJ Sokol Kněževes

SK Velké Přítočno

Součástí závěrečného ceremoniálu a předávání pohárů bylo také předání dárkového koše a dresu Vencovi Novotnému – vedoucímu A týmu k jeho významného životnímu jubileu – 50. narozeninám a pak ještě bývalému trenéru A týmu Petru Fimanovi, jako poděkování za jeho trenérské působení u přítočenského áčka, se kterým postoupil do krajské soutěže.