Loděnice – Velké Přítočno „A“ – 8:1 (2:0)

11.10.2020 20:33

AFK Loděnice – SK Velké Přítočno „A“ – 8:1 (2:0)

Sobota 10.10.2020, 16:00 hod., I.B třída

Další bezzubý výkon a další vysoká prohra!!!

Scénář zápasu byl opět stejný, jako doma s Tatranem Rakovník či ve Slaném. V první desetiminutovce dvě nevyužité jasné přítočenské gólovky a od 20. minuty góly soupeře v podstatě z ničeho a pak už jen sklopené hlavy, rezignace a bezzubý výkon po zbytek zápasu, i když poločasový výsledek 2:0 pro domácí Loděnice byl určitě ještě hratelný. Osud zápasu byl ale pro hosty zpečetěn v rozmezí 50. až 59. minuty, kdy loděničtí skórovali hned čtyřikrát a za stavu 6:0 už nebylo o co hrát. Na 6:1 sice korigoval Maňkoš, ale na to stihli Loděnice odpovědět ještě dvakrát.

Porážka 8:1 je pro Přítočno krutá, ale pro jeho hráče by snad mohla být po dobu nucené covidové přestávky důvodem pro zamyšlení se, zda když to nejde fotbalově, odevzdávají na hřišti alespoň své fyzické maximum. Když se totiž týmu herně nedaří, bývá právě toto jediná cesta k návratu do fotbalové pohody.

Nedvěd

Pavlíček, Jícha, Blecha (ŽK), Kuba

Senko P., Dáňa, Holeček, Senko L.

Popelka, Maňkoš

69´  Maňkoš             6:1