Lidice - Velké Přítočno „A“ – 0:2 (0:1)

27.08.2017 15:35

Sobota 26.8.2017, 17:00 hod., okresní přebor

Dobrý začátek nové sezóny!

Po krátké letní přípravě začal další ročník okresního přeboru a všichni zcela jistě netrpělivě čekali, jak si tým poradí s odchodem bojovníka Snovického zpět do Zichovce (doufejme, že jen do zimy) a jak se v týmu aklimatizují posily ze Svinařova - Pech a Kasík a narychlo angažovaný Popelka z SK Střešovice. Je jasné, že týmu bude chvíli trvat, než bude vše optimálně klapat, ale výkonost a herní projev by se měl jen a jen zlepšovat. První soutěžní zápas nepřinesl bůhvíjak kvalitní podívanou, což je ovšem nutno přisoudit právě určité nesehranosti a možná zbytečné nervozitě z prvního ostrého klání v nové sezóně. Pro Přítočno se ale i tak začal zápas vyvíjet pozitivně už v 8. minutě, Salyuk si vyměnil na vápně míč s Holasem a i když jeho střela skončila pouze na tyči, míč se odrazil opět přímo k němu a už nebyl problém skórovat - 0:1. Vedení přítočenských nemuselo ovšem trvat moc dlouho, kdyby Svoboda v brance třikrát nezačaroval a nevychytal tutovky domácích. To se mu povedlo i minimálně dvakrát v poločase druhém a tak Přítočno stále drželo nejtěsnější vedení. Zvýšit jej mohl Kasík po akci Holase, jeho levačka ale přesná nebyla a míč skončil vedle domácí odkryté branky. Svou „vinu“ však Kasík skvěle odčinil v 90. minutě, kdy po uvolnění ve vápně našel přesnou přihrávkou Holečka a ten nedal domácímu gólmanovi nejmenší šanci a uklidil míč s přehledem ostrou střelou do sítě - 0:2.

Senko P. (46´ Hráský), Jícha, Pech, Pavlíček (66´ Pletánek)

Kasík, Salyuk (ŽK), Holeček D., Senko L.

Holas, Popelka

8´        Salyuk           0:1

91´      Holeček D.    0:2