30.08.2020 12:27

SK Lány - SK Velké Přítočno „A“ – 3:1 (0:0)

Sobota 29.8.2020, 17:00 hod., I.B třída

Hra se sice zlepšila, ale na body to bohužel ani napodruhé nebylo.

Poločasové skóre dávalo Přítočnu naději na první bodový zápis v novém soutěžním ročníku, přestože rozlosování zavedlo přítočenské i ve druhém kole na venkovní soupeřovo hřiště. Naděje však vzaly za své již po šesti odehraných minutách druhého poločasu. Tak trochu zbytečnou penaltu daroval domácím faulující Salyuk a bodové vize se začaly rozplývat. Zvláště když domácí po dalších třech minutách zvýšili na 2:0 a v 66. minutě už na 3:0. Až v závěru zápasu se Přítočno dočkalo alespoň lehké korekce výsledku. Z prvního přítočenského vstřeleného gólu v nové sezóně se mohl radovat Kuba po asistenci L.Senka.

Pakliže vydrží zlepšující se trend v herním projevu týmu, pak věřme, že příští týden doma proti Klobukům už z toho budou i nějaké body, nejlépe hned 3…