Krušovice Cup 2013

12.05.2013 12:24

 

Ve středu 29.5.2013 od 18:00 hod. nastoupí naše mužstvo v předkole 2. ročníku fotbalového turnaje Krušovice Cup proti týmu FK Hýskov.

Informaci o Krušovickém poháru 2013 přinesl na svých webových stránkách Kladenský deník.

O podrobnostech turnaje se můžete dozvědět více na stránkách SKFS.

 

Zajímavostí je, že v případě našeho úspěchu v prvním zápase by ve středu 5.6.2013 zavítalo v 1. kole turnaje na naše hřiště mužstvo Hostouně.

Takže rozhodně přijďte fandit!!!

Určitě se bude hrát dobrý fotbal a ještě k tomu točit dobré pivečko!!!

 

A jak to ve středu 29.5. dopadlo?

SK Velké Přítočno - FK Hýskov 2:2 (0:1), na penalty 3:2 (článek k zápasu zde)

Přítočno tedy postupuje do 1. kola turnaje.

 

S ambiciozním týmem Sokola Hostouň (špička I.A třídy) se měl náš tým utkat na domácím hřišti ve středu 5.6.2013 od 18:00 hod.  S ohledem na momentální stav hřiště (viz. fotogalerie) však zápas sehrát nelze.

Náhradní termín pro 1. kolo stanovil organizátor turnaje na středu 19.6.2013 od 18:00 hod. (snad už se počasí do té doby umoudří ...).

 

A počasí se skutečně umoudřilo, možná až moc. Panovalo totiž úmorné vedro a fotbalisté se sním museli hodně popasovat. I když vývoj zápasu plnil ihned od úvodu papírové předpoklady, srdnatě bojující domácí tým boj nevzdal a z výsledku 1:4 v jeho neprospěch uválčil senzační remízu. A protože v penaltovém rozstřelu všichni domácí borci proměnili a jednu penaltu mrštný Svoboda Hostouni lapil, vyla na světě senzace, kterou asi nikdo fotbalově znalý nečekal.

SK Velké Přítočno dalo do zápasu srdce a postupuje do 2. kola Krušovického poháru!!!!!   V něm jej čeká další tým krajské I.A třídy - celek SK Lhota. Pikantní je, že zápas bude sehrán v sobotu 22.6. od 18 hodin a bude jej možné brát jako součást celoobecního happeningu, oslav Dne obce.

Přítočenský tým zaznamenal další veleúspěch, když výsledkem 4:1 jasně porazil tým SK Lhota. Vítězné tažení našeho týmu Krušovickým pohárem tedy pokračuje!!!

Třetí kolo, resp. osmifinále, si zahrajeme na domácím hřišti v sobotu 20.7.2013 od 18 hod. proti týmu FK Chmel Mutějovice.

Teprve tým FK Chmel Mutějovice zastavil nečekanou vítěznou sérii našeho týmu v Krušovickém poháru. Za hodně slušné divácké kulisy se hrál parádní fotbal a i když výsledek nakonec těsně vyzněl pro hosty, domácí se rozhodně nemají za co stydět.

SK Velké Přítočno - FK Chmel Mutějovice 2:3 (1:2), branky za SKVP: Šiler, Jícha

 

Souvidející články zveřejněné na webu Kladenského deníku:

Borci Hořovicka by si měli do Bělče přibalit záchranné vesty

Krušovice Cup: Sedmnáctigólový koncert Doks

Krušovický pohár byl odložen

Do další fáze Krušovického poháru jde šest našich celků 

Přítočno vysypalo i Lhotu, chmelaři se pomstili za sestup

Sobotě budou vládnout poháry

Zlata posunul Doksy do čtvrtfinále Krušovic