Kročehlavy - Velké Přítočno „A“ - 4:3 (1:3)

22.05.2016 08:56

Sobota 21.5.2016, 17:00 hod., okresní přebor

Ani vedení 3:0 na vítězství bohužel nakonec nestačilo.

Úvod utkání se nemohl pro přítočenské snad ani vyvíjet lépe. Už v 5. minutě je totiž poslal do vedení Šiler. Po dalších deseti minutách hry pak tentýž hráč zvýšil na 2:0 ve prospěch hostí. Když se pak po faulu na D.Holečka ve 32. minutě kopala penalta, kterou s přehledem proměnil Jícha a stanovil skóre již na 3:0, zápas se zdál být rozhodnut. Jenže …! Ještě do poločasu přišla první branka domácích, která je nastartovala k velkému obratu. Ve druhém poločase se jako první prosadil veterán Rolný, jenž svou brankou snížil na 3:2, aby deset minut na to skóre srovnal kročehlavský Hanzlík. Přítočno tak hodně snadno ztratilo svůj přepychový náskok a pak už to byl z jejich strany dost marný boj. Na hřišti jednoznačně vládly Kročehlavy, které zápas zlomily ve svůj prospěch z penalty v 77. minutě po faulu na Rolného.

Pavlíček, Jícha, Feda (ŽK), Pletánek

Salyuk, Holeček D., Zieber, Senko L.

Pohlot, Šiler

5´        Šiler                0:1

16´      Šiler                0:2

32´      Jícha               0:3